O nas

meble na wymiar poznań szafy na wymiar poznańTworzenie mebli to dla nas biznes rodzinny, zawód przekazywany z pokolenia na pokolenie. Wykonywaliśmy meble dla całego Poznania. Stolarzem jest się u nas od dziecka. Kontynuując tradycję i korzystając z wieloletniego doświadczenia, m.in. w Swarzędzkiej Fabryce Mebli, założyliśmy przedsiębiorstwo spełniające najbardziej zadziwiające marzenia naszych Klientów z Poznania o meblach na wymiar, które wyróżniałyby ich mieszkanie.

Stolarstwo to dla nas nie tylko zawód, ale i pasja.

Stosujemy najwyższej jakości, sprawdzone przez lata materiały: płyty marek Kronopol i Kronospan, okucia i systemy firm takich, jak Blum, Grass i Hettich. Projektujemy meble razem z Klientem, używając nowoczesnych programów komputerowych, by jak najlepiej dopasować efekt końcowy do jego oczekiwań i portfela.
Stale wzbogacamy swoje doświadczenie, uczestnicząc w szkoleniach i targach, jesteśmy na bieżąco z trendami i technologią, by zapewnić Państwu najwyższą jakość naszych usług. Wykonujemy całe zestawy do łazienek i dopasowane do sprzętu AGD meble kuchenne czy szafy wnękowe. Poznańskie mieszkania mogą liczyć dzięki nam na wyjątkowy wystrój.

Na życzenie Klienta wystawiamy faktury VAT, przyjmujemy przelewy, jak i gotówkę.

Można liczyć na naszą rzetelność i terminowość. Zapewniamy 2 lata gwarancji na wszystkie meble!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!